Blinq Portal (inkl uppföljning på besiktningsrapporter): om vi inte följer upp, så behöver vi egentligen inte rapporterna kan man tycka
Elsäkerhetskontroll: uppföljning (?)
Besparningar: värme under vintern
förslag beslut radiatorer på bolkongerna?
inställning UC
Status "Sopprojekt"
I mån av tid: Stående Punkt: Blinq Fakturor (går igenom, granska gemensamt, diskutera, bolla, planerar besparningsåtgärder)
Något annat?
* skapa en lista med alla projekt inom tekniska och sätt en prioritering på dem så vi vet vad vi ska lägga mest tid på i början
'* Blinq och hur de jobbar mot styrelsen, föreningen, som boende .... en diskussion så vi kan höja kvaliteten så får ni kostnader( samtidigt många som jag pratat med under besiktningen är inte alls nöjda med. Blinq )
Vissa av de cookies som används på denna webbplats är nödvändiga av tekniska skäl, andra hjälper oss att förbättra webbplatsen med hjälp av statistik. Du kan själv välja om du vill tillåta användning av ytterligare cookies i statistiksyfte.